Laden...

4 tips voor een langere levensduur van uw sloten

Sales Channel proces voor gratis offerte aanvraag: analyseer, selecteer partners, en ontvang twee offertes

Het kan gebeuren dan van de één op andere dag uw slot niet meer naar behoren functioneert. Daar kunnen vele verschillende redenen voor zijn. Soms kan dit aan de sleutel liggen, maar het kan ook gebeuren dat de mechanische onderdelen in uw cilinder– of oplegslot is vastgelopen door droogte of roestvorming. Onderhoud aan uw hang & sluitwerk is daarom zeer essentieel om de levensduur van uw sloten te kunnen verlengen. Hierna 4 tips die u hierbij kunnen helpen.

  1. Smeer om de 6 maanden uw sloten met WD-40 of een vergelijkbare olie. U kunt deze producten in elke supermarkt of bouwmarkt verkrijgen. Het is belangrijk om uw sloten te smeren omdat temperatuurverschillen er voor kunnen zorgen dat de binnenkant van uw sloten uitdroogt waardoor uw sloten sneller slijten. Door twee keer per jaar uw sloten te smeren, voorkomt u slijtage van uw sloten.

  1. Dit geldt ook wanneer u een meerpuntssluiting in uw deur heeft laten plaatsen. Op het moment dat u uw sloten om de 6 maanden smeert, neem dan ook de meerpuntssluiting mee. Daar waar de haken uit de deur steken, spuit u een klein beetje WD-40.

  1. Wanneer sleutels gebogen raken, tast u het materiaal van de sleutel en daarmee van de sterkte van de sleutel aan. Laat uw kinderen daarom niet met uw huissleutels spelen of hang uw huissleutels niet aan dezelfde bos als uw fietssleutels. De constante bewegingen van uw sleutels tegen uw fietsstang beïnvloeden de kwaliteit van uw sleutels.

  1. Wacht nooit te lang met het laten controleren van uw hang & sluitwerk door een slotenmaker. Een gemiddelde levensduur van een slot bedraagt 10 tot 15 jaar. Neem daarom 10 jaar na aanschafdatum van uw slot contact op met slotenmaker Arnhem om uw sloten te laten inspecteren.

  1. Is uw slot toch verouderd en defect? Laat dan uw sloten vervangen Arnhem door onze ervaren monteurs. Wij hebben jarenlange ervaring in het vervangen van alle sloten.

 

 

Veelgestelde vragen

Hoe vaak moet ik mijn sloten smeren?▼

Het wordt aanbevolen om uw sloten om de 6 maanden te smeren met WD-40 of een vergelijkbare olie. Dit voorkomt uitdroging en slijtage van de mechanische onderdelen door temperatuurverschillen.

Wat is de gemiddelde levensduur van een slot?▼

Een gemiddelde slot heeft een levensduur van 10 tot 15 jaar. Het is verstandig om na 10 jaar contact op te nemen met een slotenmaker voor inspectie.

Waarom raken sleutels beschadigd en hoe voorkom ik dit?▼

Gebogen sleutels verliezen hun sterkte en kunnen het slot beschadigen. Voorkom dit door kinderen niet met huissleutels te laten spelen en sleutels niet samen met fietssleutels aan één bos te hangen.

Hoe zorg ik voor mijn meerpuntssluiting?▼

Spuit bij het smeren van uw sloten ook een klein beetje WD-40 op de haken die uit de deur steken van uw meerpuntssluiting.

Wat zijn veelvoorkomende oorzaken van slotproblemen?▼

Sloten kunnen vastlopen door droogte of roestvorming van de mechanische onderdelen. Ook beschadigde sleutels of gebrek aan onderhoud kunnen problemen veroorzaken.

Tags:

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren